Współpracujemy

TEST TEST

ZAKŁADY PIEKARNICZO - CUKIERNICZE

Zakładom piekarniczo – cukierniczym oferujemy tacki papierowe,styropianowe EPS,kartonowe pudełka na pączki,pojemniki papierowe i przeźroczyste OPS na torty, ciastka podkłady cukiernicze, torby papierowe na pieczywo i tartą bułkę,woreczki HDPE na chleb, papiery do wypieków, foremki aluminiowe, świeczki, fontanny tortowe,taśmy do zaklejania, folie PE i PVC.


Pizza , Kebab, Fast Food

Właścicielom punktów gastronomicznych oferujemy pudełka do pizzy na wynos, pojemniki na sos, foremki do makaronów i lasagne, serwetki, folie aluminiowe, spożywcze, rękawice: nitrylowe, lateksowe, foliowe, koperty na frytki, kebab, hot-dog, hamburger, popcorn, opakowania styropianowe jak i papierowe.


FIRMY SPRZĄTAJĄCE

Proponujemy bogaty wybór środków chemii profesjonalnej jak i gospodarczej. Produkty firmy Medi-Sept do różnych powierzchni, podłóg, pow.zmywalnych, toalet, wybielacze, mleczka do czyszczenia, proszki, mydła w płynie i kostkach, płyny do dezynfekcji, piankę do przypalonych powierzchni, miotły, szczotki, mopy, wiadra, ściereczki,zmiotki i szufelki, ściągaczki, zmywaki itp rękawice robocze, nitrylowe, lateksowe, winylowe, gumowe, worki na śmieci, podajniki na: papiery toaletowe, ręczniki, mydła, papiery toaletowe, ręczniki papierowe w rolkach jak i ZZ.


Firmy przemysłowe, sklepy internetowe

Oferujemy: taśmy pakowe jak i z własnym nadrukiem, folie stretch ręczną, mini rap i maszynową, kaptury do palet, folie termokurczliwe, folie specjalistyczne, folie bąbelkowe, pianki PE, tekturę falistą w rolkach jak i arkuszach, pudła klapowe, torebki strunowe, taśmy PP, napinacze do taśm oraz zapinki, worki na (pellet, węgiel itp) rękawice robocze.


Restauracje/ Firmy Cateringowe

Restauracjom i Firmom Cateringowym oferujemy: pojemniki do zgrzewu, pojemniki styropianowe, PP , pojemniki sałatkowe,patery aluminiowe, papierowe, sztućce jednorazowe plastikowe i drewniane, folie aluminiowe, spożywcze, talerze, flaczarki plastikowe, tacki papierowe,słomki, kubki jednorazowe papierowe, PS, PP, EPS do kawy, herbaty, oraz napoi, obrusy papierowe oraz bogaty wybór środków czystościowych.


SKLEPY SPOŻYWCZE

Oferta skierowana na sklepy to: papier pakowy i półpergamin, folie PE i PVC, rolki do kas fiskalnych, etykiety do wag,szpilki do cen, cenówki, metkownice i taśmy do metkownic, pojemniki sałatkowe, tacki garmażeryjne styropianowe i papierowe, rękawice foliowe, woreczki i reklamówki HDPE, torebki papierowe na pieczywo .


BIURA

Dla biur proponujemy papier ksero, komputerowy, folie do laminowania, płyty CD, taśmy biurowe, zszywacze, dziurkacze, nożyczki, długopisy, ołówki, markery, druki akcydensowe, koperty, segregatory, koszulki, skoroszyty, teczki, tonery oraz tusze do drukarek.